FACgenoten

Mindblowing facilitators

Voel je vrij ons te bellen of te mailen. Wij vinden de juiste facilitator bij jouw vraag.

Pijltje Zwart
Kirstin

Kirstin

Samenwerken & Leiderschap.

Lerend organiseren, verder kijken dichtbij vinden.

kirstin@lerendoorervaren.nl
www.lerendoorervaren.nl
06 – 2817 5271

Pijltje Zwart
Sanne

Sanne

Ontregelaar & Verbinder.

Multistakeholder sessies en dialoog.

sanne@oomph.nl
www.oomph.nl

 

Mariette

Mariette

Innovatie & Experiment.

Strategische positionering, design thinking en prototyping.

mariette@ilumy.com
ilumy.com
06 – 1416 8416

Rosi

Rosi

Analytisch & Scherp

Complexe samenwerkingen, procesbegeleiding en organisatieontwikkeling.

rosi@welcome2collabo.nl
welcome2collabo.nl
06 – 5352 7306

Amar

Amar

Verbinder & Ontwerper.

Duurzaam transitiemanagement, beleidsontwikkeling, design thinking, ketens vormen.

amar@ecoengineers.nl
ecoengineers.nl
06 – 1413 2065

Pijltje Zwart
Adda

Adda

Creatief & Verbindend.

Conferenties, samenwerking en innovatie.

addavanzanden@gmail.com
stagepresenceforbusiness.com
06 – 3612 5365

Allard

Allard

Creatief & Organisatie.

Besluitvorming, strategie en participatie.

allard@meetingpro.nl
www.meetingpro.nl
06 – 2013 1225

Ruben

Ruben

Dynamisch & Resultaat.

Complexiteit, bestuurlijk en strategie.

info@rubenvanderlaan.com
rubenvanderlaan.com
06 – 1280 0062

Pijltje Zwart
Kersti

Kersti

Verbindend & Slim.

Project-startups, conferenties en teamdagen.

kersti@kersticoaching.com
kersticoaching.com
06 – 2752 3419

Maaike

Maaike

Energiek & Resultaatgericht.

Samenwerken, leiderschap en leren doen.

contact@maaikebuijsman.nl
maaikebuijsman.nl
06 – 3131 1069

Pijltje Zwart
Nel

Nel

Gestructureerd & Flexibel.

New product development, project management en lego serious play.

nel@mccim.nl
www.mccim.nl
06 – 1017 1412

Nathan

Nathan

Energie & Impact.

Strategiesessies, kennisuitwisseling, samenwerking.

nathandegroot@gmail.com
nathandegroot.com
06 – 3617 3203

Kathalijn

Kathalijn

Veerkracht & Ervaringsgericht Leren.

Serious gaming, diversiteit
en inclusie.

kathalijn.vergeer@pentascope.nl
www.kalawati.nl 
06 – 4841 0799

Roland

Roland

Veranderen & Toepassen.

Asset management, samenwerken en dagvoorzitter.

roland@leam.nu
leam.nu
06 – 1964 5905

Marjolijn

Marjolijn

Slimme Resultaten & Gedragsverandering.

Beleidsontwikkeling, strategie activatie en impuls samenwerking.

marjolijn.degraaf@impactcompany.nl
www.impactcompany.nl
06 – 4631 2146

Pijltje Zwart
Annemarte

Annemarte

Verbinden & Verdiepen.

Teambuilding, missie & visie ontwikkeling en leren & ontwikkelen.

annemarte@consciousnesscreators.com
www.consciousnesscreators.com
06 – 8119 1331

Greta

Greta

Analyseren & Doen.

Samen Werkcoach, procesverbetering en trainingsacteren.

g.venema@greataccompanied.nl
greataccompanied.nl
06 – 1424 8355

Addy

Addy

All-round Facilitator & Resultaatgerichte Creativiteit

Creatief probleem oplossen, management-Expedities en large Scale Interventies

adz@facilitators.nl
linkedin.com/in/addydezeeuw
06 – 5335 2151